Vyberte stránku

Služby

Provádíme výstavbu a rekonstrukce rezidenčních budov. Investorům zajistíme vypracování projektů, poskytneme komplexní inženýrskou činnost a zajistíme potřebnou legislativu v souladu se stavebním zákonem. Zajišťujeme kompletní přípravu a realizaci díla dle představ investora.

Novostavby

Realizujeme nízkoenergetické, pasivní domy klasickou zděnou technologií. Provádíme veškeré stavební, kompletační a dokončovací práce.

Inženýrská činnost

Zajistíme vypracování nezbytné projektové dokumentace, vyřídíme povolení stavby včetně kolaudace.

Hrubá stavba včetně střechy a výplní otvorů

Obvodové zdivo Vám zoptimalizujeme s ohledem na použité zateplení na fasádě domu. K dělení cihel máme vlastní blokové pily. U oken jde nejen o tepelně – technické vlastnosti, ale i o užitnou hodnotu a životnost.

Domovní instalace

Provádíme elektroinstalace, dodávku a instalaci sanity, topení a plynu, systém automatizace domácností a inteligentních budov, vzduchotechniky a jiných potřebných technologií.

Zemní a demoliční práce

Zemní práce vhodně zvoleným strojem, součástí je uložení zeminy na skládku či deponii.

Bílá vana

Železobetonová konstrukce pro spodní stavbu se zvláštní technologií, kde není třeba provádět další hydroizolace.

Dokončovací práce

Pomůžeme vám s výběrem podlahových krytin a obkladů. Provádíme veškeré dokončovací práce – obklady, dlažby, lité podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, korkové podlahy, PVC, koberce; dveře a malby.

Hydroizolace

Provádíme izolace foliové, izolace na bázi asfaltu, izolace stěrkové a jiné.

Železobetonové konstrukce

Provádíme dodávku a montáž železobetonových konstrukcí s vlastním stěnovým a stropním bedněním.

Oplocení a venkovní dlažba

Provádíme kompletní dodávku systémů oplocení zahrad a domů, včetně realizace příjezdových cest a chodníků ze zámkové, nebo přírodní dlažby.

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytů, domů i jiných staveb. Vyřídíme za Vás potřebná povolení a pomůžeme Vám s výběrem vhodných materiálů a doplňků.

Domovní instalace

Provádíme instalace rozvodů vody a kanalizace, rozvodů plynu, elektro a datových rozvodů, vzduchotechniky a klimatizace až po kompletní dokončení a vybavení objektu veškerým technickým zařízením budov – topení, chlazení, měření a regulace, sanita, kuchyně, instalace řídících systémů technických zařízení a automatizace domácností.

Inženýrská činnost

Zajistíme vypracování nezbytné projektové dokumentace, vyřídíme povolení stavby včetně kolaudace.

Zřízení nových otvorů

V nosných i nenosných stěnách, vždy podle návrhu a výpočtů statika.

Obklady a dlažby

Vypracujeme spárořezy. Pokládáme od mozaiky po velkoformátovou dlažbu. Rohy obkladů můžeme provést s vloženými lištami do obkladu či kamenickými rohy.

Omítky

Kromě standardních štuků a vápenocementových jádrových omítek provádíme také sádrové stěrky z přírodní sádry,  nebo speciální cementové hladké stěrky do vlhkých prostor.

Sádrokarton

Kromě běžných prvků jako jsou příčky a podhledy, provádíme i speciální konstrukce specifických tvarů na přání investora.

Nivelace podlah a podlahy

Nivelace podlah od běžných materiálů až po rychlé nivelační hmoty, kdy je možné již druhý den pokládat dřevěné podlahy. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin – lité podlahy, dřevo, laminát, vinyl, korek, PVC, koberec. Stávající dřevěné podlahy renovujeme.

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád rodinných i bytových domů. Jsme zapsání v seznamu zhotovitelů Státního fondu životního prostředí – Zelená úsporám. Vlastníme fasádní rámové lešení a navrhneme vám materiál vhodný pro váš dům. Pomůžeme vám s barevným návrhem fasády a se zachováním rázu původní stavby.

Jsme rodinná stavební firma s tradicí od roku 2003. Zaměstnáváme vlastní odborně způsobilé pracovníky vyučené v oboru (zedník, obkladač, sádrokartonář, instalatér, topenář, elektrikář, zámečník, podlahář, malíř, a pod.) a díky tomu se nám daří držet vysokou kvalitu prováděných prací. Firma Northtech s.r.o. je pojištěna proti způsobeným škodám.

Napište nám

Kontaktní údaje

Dohalická ul. 1043/14, Praha 9 - Klánovice, 190 14

Datová schránka: xgkqiss

Bankovní spojení: 182252232 / 0300

IČ: 26760461
DIČ: CZ 26760461

Společnost je zapsaná v OR, vedeném Krajským soudem v Praze oddíl C, vložka 97898.