Rekonstrukce

Provádíme výstavbu a rekonstrukce rezidenčních budov. Investorům zajistíme vypracování projektů, poskytneme komplexní inženýrskou činnost a zajistíme potřebnou legislativu v souladu se stavebním zákonem. Zajišťujeme kompletní přípravu a realizaci díla dle představ investora. Nezbytné jsou pravidelné kontrolní dny na stavbě za účasti investora nebo jeho zástupce (např. TDI – technický dozor investora). Spolupracujeme s architekty a designéry.

domovni_instalace_2_340x188

Domovní instalace

Provádíme instalace rozvodů vody a kanalizace, rozvodů plynu, elektro a datových rozvodů, vzduchotechniky a klimatizace až po kompletní dokončení a vybavení objektu veškerým technickým zařízením budov – topení, chlazení, měření a regulace, sanita, kuchyně, instalace řídících systémů technických zařízení a automatizace domácností, atd.

inzenyrstvi

Inženýrská činnost

Zajistíme vypracování nezbytné projektové dokumentace, vyřídíme povolení stavby včetně kolaudace.

Zřízení nových otvorů

V nosných i nenosných stěnách, vždy podle návrhu a výpočtů statika.

Sádrokarton

Kromě běžných prvků jako jsou příčky a podhledy, provádíme i speciální konstrukce specifických tvarů na přání investora.

Obklady a dlažby

Vypracujeme spárořezy. Pokládáme od mozaiky po velkoformátovou dlažbu. Rohy obkladů můžeme provést s vloženými lištami do obkladu či kamenickými rohy.

Nivelace podlah a podlahy

Nivelace podlah od běžných materiálů až po rychlé nivelační hmoty, kdy je možné již druhý den pokládat dřevěné podlahy. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin – dřevo, laminát, vinyl, korek, PVC, koberec. Stávající dřevěné podlahy renovujeme.

Omítky

Kromě standardních štuků a vápenocementových jádrových omítek provádíme také sádrové stěrky z přírodní sádry,  nebo speciální cementové hladké stěrky do vlhkých prostor.

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád rodinných i bytových domů. Jsme zapsání v seznamu zhotovitelů Státního fondu životního prostředí – Zelená úsporám. Vlastníme fasádní rámové lešení a navrhneme vám materiál vhodný pro váš dům. Pomůžeme vám s barevným návrhem fasády a se zachováním rázu původní stavby.