Interiéry

Provádíme výstavbu a rekonstrukce rezidenčních budov. Investorům zajistíme vypracování projektů, poskytneme komplexní inženýrskou činnost a zajistíme potřebnou legislativu v souladu se stavebním zákonem. Zajišťujeme kompletní přípravu a realizaci díla dle představ investora. Nezbytné jsou pravidelné kontrolní dny na stavbě za účasti investora nebo jeho zástupce (např. TDI – technický dozor investora). Spolupracujeme s architekty a designéry.

truhlarska_vyroba_340x188

Truhlářská výroba

Navrhneme a zrealizujeme pro vás veškerý nábytek na míru. Může se jednat o vestavné skříně, kuchyňskou linku, koupelnový nábytek, ale i menší kusy atypického nábytku. Pomůžeme vám s výběrem materiálů i sladěním barev v interiéru. Vyrobíme nábytek z masivního dřeva, lamina i vysokotlakého laminátu. Zaměřujeme se na detail a vytváříme originální nábytek vysoké kvality.

inzenyrstvi

Inženýrská činnost

Zajistíme vypracování nezbytné projektové dokumentace, vyřídíme povolení stavby včetně kolaudace.

 

Nábytek na míru

Zajistíme vám výrobu od kuchyňské linky až po vaši knihovnu. Široký výběr materiálů a povrchů.

Obklady a dlažby

Vypracujeme spárořezy. Pokládáme od mozaiky po velkoformátovou dlažbu. Rohy obkladů můžeme provést s vloženými lištami do obkladu či kamenickými rohy.

Malby, nátěry, tapety

Používáme barvy otěruvzdorné, omyvatelné. Malujeme bíle i barevně – dle požadavku investora. Navrhneme Vám vhodné nátěry do koupelen, kuchyní, bazénu i do běžných prostor.

Omítky

Kromě standardních štuků a vápenocementových jádrových omítek provádíme také sádrové stěrky z přírodní sádry, nebo speciální cementové hladké stěrky do vlhkých prostor.

Svítidla, LED pásky

Pomůžeme vám s výběrem svítidel a zajistíme jejich odbornou montáž.

Nivelace podlah a podlahy

Nivelace podlah od běžných materiálů až po rychlé nivelační hmoty, kdy je možné již druhý den pokládat dřevěné podlahy. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin – dřevo, laminát, vinyl, korek, PVC, koberec. Stávající dřevěné podlahy renovujeme.